+48 32 263 28 72

hotel@allegri.com.pl

Pokaż dojazd z:

Warszawy | Wrocławia/Katowic | Krakowa

Regulamin newslettera

1. Newsletter jest wolną od opłat usługą, polegającą na informowaniu zapisanych Użytkowników o nowościach, promocjach, wydarzeniach, kolekcjach i wszystkich innych informacjach, które mają związek z działalnością Serwisu poprzez okresowe wysyłanie treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego. Zapisanie się do newslettera jest potwierdzane przez Użytkownika poprzez kliknięcie na otrzymany w e-mailu link otrzymany drogą elektroniczną na wskazany przez siebie adres e-mailowy i stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

2. Użytkownik, który wpisze się na listę subskrybentów otrzymujących newslettery Serwisu wyraża zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych breitling replica przekazywanych drogą elektroniczną (na podstawie art. 8 ust. 1 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. nr 144, poz. 1204 z 2002 r.).

3. Usługa newslettera nie wiąże się ze zbieraniem danych osobowych w rozumieniu art. 6 ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)

4. Do newslettera zapisać się mogą tylko Użytkownicy, którzy dysponują adresem email, który nie posiada informacji dotyczących zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. W tym celu Serwis zastrzega sobie prawo do weryfikacji adresów email i usuwania tych adresów, które nie spełniają wymogów wskazanych w niniejszym punkcie.

5. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link "Wypisz mnie z newslettera" znajdujący się na dole każdego z patek philippe replica przesłanych listów elektronicznych. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.

Zaufali nam:

OrangeMakroŻywiecTauronEurocash