+48 32 263 28 72

hotel@allegri.com.pl

Pokaż dojazd z:

Warszawy | Wrocławia/Katowic | Krakowa

Oferta dla firm

Z myślą o grupach zawodowych i biznesowych oferujemy w replica omega Hotelu-Restauracji Allegri zaplecze konferencyjno–szkoleniowe dostosowując się do wymogów organizatorów. Firmom odwiedzającym Hotel-Restaurację Allegri w celach biznesowych udostępniamy salę i restaurację które są nie tylko odpowiednim miejscem spotkań, szkoleń i wykładów czy prezentacji ale miejscem które daje przede wszystkim poczucie komfortu pracy zapewniając odpowiednie warunki zarówno dla prowadzących jak i dla uczestników.

Zapewniamy kompleksową obsługę szkoleń, konferencji, sympozjów, spotkań naukowych, medycznych, artystycznych, koncertów muzycznych.

Sale dostosowane wielkością do liczby uczestników i odpowiednio best omega replica wyposażone uzupełnia baza restauracyjna i hotelowa o wysokim standardzie, obszerny monitorowany parking, a przy tym stworzone przez nas korzystne warunki finansowe pozwalają na przedstawienie atrakcyjnej oferty dostosowanej każdorazowo do konkretnych potrzeb.

Towarzyszące zaplecze gastronomiczne daje możliwość wykorzystania sal na organizację uroczystych bankietów i kolacji. Scena i parkiet umożliwiają realizacje dużych koncertów i imprez tanecznych przy spotkaniach integracyjnych.

SZKOLENIA I KONFERENCJE
NOCLEG BIZNESOWY

Zaufali nam:

OrangeMakroŻywiecTauronEurocash