+48 32 263 28 72

hotel@allegri.com.pl

Pokaż dojazd z:

Warszawy | Wrocławia/Katowic | Krakowa

Oferta dla firm

Z myślą o grupach zawodowych i biznesowych oferujemy w replica omega Hotelu-Restauracji Allegri zaplecze konferencyjno–szkoleniowe dostosowując się do wymogów organizatorów. Firmom odwiedzającym Hotel-Restaurację Allegri w celach biznesowych udostępniamy salę i restaurację które są nie tylko odpowiednim miejscem spotkań, szkoleń i wykładów czy prezentacji ale miejscem które daje przede wszystkim poczucie komfortu pracy zapewniając odpowiednie warunki zarówno dla prowadzących jak i dla uczestników.

Zapewniamy kompleksową obsługę szkoleń, konferencji, sympozjów, spotkań naukowych, medycznych, artystycznych, koncertów muzycznych.

Sale dostosowane wielkością do liczby uczestników i odpowiednio best omega replica wyposażone uzupełnia baza restauracyjna i hotelowa o wysokim standardzie, obszerny monitorowany parking, a przy tym stworzone przez nas korzystne warunki finansowe pozwalają na przedstawienie atrakcyjnej oferty dostosowanej każdorazowo do konkretnych potrzeb.

Towarzyszące zaplecze gastronomiczne daje Omega relojes imitación możliwość wykorzystania sal na organizację uroczystych bankietów i kolacji. Scena i parkiet umożliwiają realizacje dużych koncertów i imprez tanecznych przy spotkaniach integracyjnych.

SZKOLENIA I KONFERENCJE
NOCLEG BIZNESOWY

Zaufali nam:

OrangeMakroŻywiecTauronEurocash